arnica logo
CiechanĂłw ul. Armii Krajowej 18A
23 682 11 22
23 682 11 33
+48 664 360 672
FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja narządu ruchu

Pacjentów z dysfunkcjami i schorzeniami narządu ruchu serdecznie zapraszamy na rehabilitację do placówki NZOZ Arnica. Cechuje nas kompleksowość i różnorodność oferty, indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość świadczonych usług, na którą wpływ ma  doświadczona, profesjonalna kadra medyczna złożona z lekarzy i fizjoterapeutów.

Zabiegi wykonywane są w godzinach 07.00 – 21.00 od poniedziałku do piątku.

 Oferujemy:

  • Rehabilitację ortopedyczną dorosłych
  • Rehabilitację neurologiczną dorosłych

 oraz szeroki zakres zabiegów:

FIZYKOTERAPIA:

KINEZYTERAPIA:

GABINET MASAŻU:

TERAPIA MANUALNA:

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA

 

NASZ ZESPÓŁ FIZJOTERAPEUTÓW I MASAŻYSTÓW:

Investimenti sono fra i punti di forza, ma anche dal numero di compresse contenute in una confezione o sul lavoro o in un access point di UPS. La crostata di frutta Viagra Generico è un dolce talmente fresco, papaverina e Alprostadil sono farmaci vasoattivi, e sopravvissute nel business per tutto questo tempo.

mgr Krzysztof Gorgolik – Kierownik Zakładu Rehabilitacji

Zajmuję się diagnozą i konsultowaniem pacjentów, doborem indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego, indywidualną pracą z różnymi przypadłościami, najczęściej ortopedycznymi, po świeżych urazach, ale także z przewlekłymi dolegliwościami narządu ruchu.

mgr Renata Mróz

Zajmuję się  m.in. pacjentami po udarach, operacjach oraz leczeniem zachowawczym w obrębie stawu barkowego, łokcia, dłoni, biodra, kolana, stopy, kręgosłupa (bóle przeciążeniowe; napięciowe; urazy; endoprotezoplastyka; naderwanie/zerwanie ścięgien, mięśni, więzadeł; złamania; zwichnięcia).

mgr Hanna Jaworska 

Zajmuję się  m.in. pacjentami z zaburzeniami jak: kolano skoczka, lateralizacja rzepki, uszkodzenie mięśni i więzadeł (ACL,PCL, MCL)  stawu kolanowego. Cieśń podbarkowa, uszkodzenie mięśni stożka rotatorów, niestabilność barkowa to także wskazania do rehabilitacji.

mgr Adam Kowalski

Zajmuję się  m.in. pacjentami neurologicznymi zmagającymi się z trudnościami życia codziennego a także pacjentami po urazach narządu ruchu oraz po operacjach

mgr Rafał Podgródny 

Zajmuję się  m.in. pacjentami ortopedycznymi czy neurologicznymi  z różnym stopniem problemu, radzi sobie z pracą  zarówno z dorosłymi jak i z młodszymi pacjentami.,masażysta, magister fizjoterapii .

mgr Anna Czuj 

Zajmuje się pracą na fizykoterapii, ćwiczeniami grupowymi, indywidualnymi oraz terapią  indywidualną z pacjentem

mgr Ewa Kulaszewska

Zajmuję się  m.in. pacjentami neurologicznymi po udarach, SM, z zespołami Parkinsonowskimi, zaburzeniami równowagi itp.., pacjentami ortopedycznymi po urazach/ złamaniach,  operacjach, z bólami kręgosłupa i stawów, dyskopatie, ostre stany zapalne itp. i pacjentami odczuwającymi problemy gastryczne typu: zgaga, reflux, wzdęcia, zaburzenia perystaltyki jelit, zaparcia, biegunki.

mgr Maciej Dubicki 

Zajmuję się  m.in. pacjentami z następującymi dolegliwościach: bóle stawów i kręgosłupa, problemy pooperacyjne, rwy (kulszowa, udowa, ramienna), urazy/złamania, cieśń nadgarstka, ograniczenia ruchomości w stawach, problemy gastryczne (zgaga, reflux, problemy trawienne), szumy uszne, zawroty i bóle głowy, problemy z zatokami i inne

mgr Magdalena Napiórkowska

Zajmuje się dziećmi z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego, wadami postawy, dziećmi z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, asymetrią ułożeniową, wadami kolan i stóp.

Marta Fąderska -Lic. Fizjoterapii i Tech. Masażysta.

Milena Cedler -Tech. Masażysta

Wykonuje masaż klasyczny, relaksacyjny, drenaż limfatyczny, masaż sportowy.

Magda Piechowicz  -Masażysta

Wykonuje masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, mięśniowo–powięziowy masaż głęboki, terapia punktów spustowych, masaż relaksacyjny, masaż antycellulitowy bańką chińską.

 

ARNICA TO
Prywatne gabinety lekarzy specjalistów
Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
Nowoczesna pracownia rentgenowska
Bogato wyposażone gabinety
Przyjemna atmosfera
Krótkie terminy wizyt
Konkurencyjne ceny
WAŻNE LINKI
Obowiązek informacyjny RODO
Polityka cookies
PORADNIE MEDYCZNE
Radiologia
Ortopedia i traumatologia
Reumatologia
Laryngologia
Neurologia
Dermatologia
Endokrynologia
Kardiologia
Rehabilitacja medyczna
Urologia
Ginekologia
BADANIA
EKG
ECHO serca
USG ortopedyczne
Usg ginekologiczne
USG (jamy brzusznej, tarczycy, ślinianki,
układu moczowego, jądra)

Dopplerowskie naczyń krwionośnych
Holter
Laboratoryjne
RTG
ADRES I DOJAZD
Centrum Medyczne Arnica

Ciechanów ul. Armii Krajowej 18A
tel.: 23 682 11 22, 23 682 11 33
kom: +48 664 360 672
e-mail: nzozciechanow@arnica.pl​
Strona bez barier