arnica logo
Ciechanów ul. Armii Krajowej 18A
23 682 11 22
23 682 11 33
23 682 11 94
23 673 25 54
+48 664 360 672
FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja narządu ruchu

Pacjentów z dysfunkcjami i schorzeniami narządu ruchu serdecznie zapraszamy na rehabilitację do placówki NZOZ Arnica. Cechuje nas kompleksowość i różnorodność oferty, indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość świadczonych usług, na którą wpływ ma  doświadczona, profesjonalna kadra medyczna złożona z lekarzy i fizjoterapeutów.

 Oferujemy:

  • Rehabilitację ortopedyczną dorosłych
  • Rehabilitację neurologiczną dorosłych

 oraz szeroki zakres zabiegów:

FIZYKOTERAPIA:

KINEZYTERAPIA:

GABINET MASAŻU:

TERAPIA MANUALNA:

ZESPÓŁ FIZJOTERAPEUTÓW I MASAŻYSTÓW:

Michał Jędrzejewski– mgr fizjoterapii, kierownik Zakładu Rehabilitacji. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w  Łodzi. W zawodzie pracuje od 2002 roku. Ukończył kursy : „Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego”, „Kinesiology Taping”, „Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego”.  Interesuje się rehabilitacją ortopedyczną. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu. Zajmuje się rehabilitacją pooperacyjną po zabiegach artroskopii stawu kolanowego i barkowego. Wykonuje zabieg fali uderzeniowej.

Magdalena Łotaków – mgr fizjoterapii, absolwentka  Olsztyńskiej Szkoły Wyższej oraz Medycznego Studium Zawodowego na kierunku technik masażysta. W zawodzie pracuje od 2008 roku.

Ukończyła Kurs „Kinesiology Taping”. W Zakładzie Rehabilitacji zajmuje się pracą na fizykoterapii( w tym fala uderzeniowa) oraz ćwiczeniami grupowymi i indywidualnymi z pacjentem.

Anna Pątkowska– mgr fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu medycznego w Łodzi i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kursy:PNF podstawowy, Mulligan Koncept Moduł A,B, Kinesiology Taping, Kinetic Control, Diagnostyka i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego. Interesuje się rehabilitacją ortopedyczną (głównie uszkodzenia stawu barkowego, skokowego, bóle kręgosłupa). Zajmuje się pracą na fizykoterapii oraz indywidualną pracą z pacjentem.

Jakub Krajewski –mgr fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Instruktor fitness.W zawodzie pracuje od 2010 roku. Ukończone kursy to: Terapia manualna –niemiecka,  Kinesiology Taping, PNF podstawowy, Badania i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego, Doszkalający kurs masażu. Interesuje się rehabilitacją ortopedyczną i sportową. Zajmuje się głównie pracą indywidualną z pacjentem-terapią manualną.

Adam Kowalski –licencjonowany fizjoterapeuta, absolwent

Piotr Wróblewski –Licencjonowany fizjoterapeuta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył kursy: Kinesiology Taping, Kinetic Control. Główne zainteresowania to terapia manualna, kontrola ruchu oraz szeroka diagnostyka i leczenie przyczynowe. W zakładzie rehabilitacji zajmuje się fizykoterapią i pracą indywidualną z pacjentem ( głównie dysfunkcje stawu barkowego).

MASAŻYSTKI

Magdalena Piechowicz – technik masażystka, absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Ciechanowie. W zawodzie od 2008 roku. Ukończyła kursy: „Terapia punktów spustowych”; „Mięśniowo-powięziowy masaż głęboki”; „Masaż tajski”; „Masaż shiatsu”. Wykonuje masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, sportowy, bańką chińską.

Małgorzata Wojciechowska –ukończyła Odnowę Biologiczną oraz  Medyczne Studium Zawodowe w Ciechanowie- kierunek technik masażu.W zawodzie pracuje od 2005 roku. Ukończyła kursy: „Kurs masaży orientalnych”; „Mięśniowo-powięziowy masaż głęboki” ; „Terapia punktów spustowych”. Interesuje się terapią manualną i anatomią palpacyjną. W zakładzie rehabilitacji zajmuje się masażem klasycznym, limfatycznym, segmentarnym, bańką chińską, leczniczym w różnych jednostkach chorobowych a także terapią i profilaktyką dolegliwości kręgosłupa.

  Zabiegi wykonywane są w godzinach 8.00 – 20.00 od poniedziałku do piątku.

ARNICA TO
Prywatne gabinety lekarzy specjalistów
Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel
Nowoczesna pracownia rentgenowska
Bogato wyposażone gabinety
Przyjemna atmosfera
Krótkie terminy wizyt
Konkurencyjne ceny
WAŻNE LINKI
Obowiązek informacyjny RODO
Polityka cookies
PORADNIE MEDYCZNE
Radiologia
Ortopedia i traumatologia
Reumatologia
Laryngologia
Neurologia
Dermatologia
Endokrynologia
Kardiologia
Rehabilitacja medyczna
Urologia
Ginekologia
BADANIA
EKG
ECHO serca
USG ortopedyczne
Usg ginekologiczne
USG (jamy brzusznej, tarczycy, ślinianki,
układu moczowego, jądra)

Dopplerowskie naczyń krwionośnych
Holter
Laboratoryjne
RTG
ADRES I DOJAZD
Centrum Medyczne Arnica

Ciechanów ul. Armii Krajowej 18A
tel.: 23 682 11 22
kom: +48 664 360 672
Zakład Rehabilitacji: 23 682 11 94
e-mail: arnica@onet.pl
Strona bez barier